Kosmetyki Mary Kay

Któż z nas nie marzy o nieskazitelnie pięknej i zdrowej skórze? Dążymy do doskonałości, chcemy zatrzymać młodość i naturalne piękno jak najdłużej. Mają nam w tym pomóc kosmetyki, których pojawia się na rynku coraz więcej. Odpowiedzią na te marzenia są kosmetyki Mary Kay.

Wszystko zaczęło się od marzenia…

Mary Kay to amerykańska firma z ponad czterdziestopięcioletnią tradycją. Istnieje bowiem od 1963 roku, założona przez Mary Kay Ash w Dallas w stanie Teksas. Jest jedną z największych firm branży kosmetycznej bezpośredniej sprzedaży i działa w trzydziestu krajach na świecie. Na polskim rynku istnieje od 2003 roku, promując kosmetyki tak zwanej ,,wyższej półki.” Tradycją tej firmy jest nauczanie prawidłowej pielęgnacji skóry i sztuki wizażu oraz uczenie kobiet jak być niezależną.

Piękny makijaż i piękny promienny wygląd nie są zarezerwowane wyłącznie dla gwiazd, ale są dla wszystkich! Dlatego też moja ofertę usług oraz kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe i zapachy Mary Kay kieruję dla osób ceniących sobie dobry wygląd styl i elegancje. Tutaj dowiesz się jak określić swój styl i typ urody, jak być piękną i jak czuć się pewną siebie.

Każda kobieta powinna kreować swój własny styl, który wyrazi jej osobowość. Z najnowszych trendów wybierać tylko to co do niej pasuje. Odnosi się to zarówno do ubioru, pielęgnacji, makijażu i zapachów.

Bądź piękna! Piękna pod każdym względem. To zależy wyłącznie od Ciebie. Od tego czy Twoje zewnętrzne piękno harmonizuje z Twoja osobowością.

Pielęgnacyjne kosmetyki Mary Kay wbrew upływowi czasu

Spektakularne efekty w krótkim czasie.

Perfekcyjne podkreślenie nieskazitelnej cery

Plejada kolorowych kosmetyków mineralnych.

Świat zapachów

Natura obdarza człowieka własnym niepowtarzalnym zapachem, który przyciąga lub odpycha. Od tysięcy lat ludzie robią wszystko by stłumić lub podkreślić to co otrzymali od natury. Pomagają im w tym perfumy, wody toaletowe, dezodoranty. Każdy z nas powinien znaleźć swój zapach pamiętając, że jest on dopełnieniem ubioru. Trzeba tylko pamiętać, że zapach jest jak znak szczególny – mówi o charakterze, stylu życia i upodobaniach, podkreśla temperament i ujawnia skryte pragnienia. Zdobi tak jak odpowiedni strój.